O nas

Marka MrsBrush powstała z czystej pasji jakim jest szczotkowanie ciała. Poprzez zdobyte doświadczenie oraz  rozmowę z wieloma kobietami, powstały jedyne i oryginalne szczotki do masażu ciała na sucho. Produkt ten został stworzony z sercem oraz dbałością o każdy szczegół.  Piękne i funkcjonalne. Produkowane w Polsce tylko i wyłącznie z naturalnych składników.

Tworząc szczotki, zależało mi bardzo aby każda kobieta mogła wprowadzić w swoje życie ten piękny rytuał jakim jest szczotkowanie, dlatego w naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje szczotek, które doskonale sprawdzą się w codziennej pielęgnacji skóry.

Kosmetyki które znajdziesz u nas, są w 100% naturalne i pozwolą Ci kompleksowo zadbać o skórę Twoją oraz Twojej rodziny, ponieważ zawierają tylko naturalne składy i są bezpieczne dla każdego.

Kupując szczotkę czy kosmetyk upewnij się, czy mają one nasze logo. Będzie to gwarancja jakości oraz skuteczności wykonywanych zabiegów.

Mam nadzieję że szczotkowanie ciała sprawi Ci wiele radości, odprężysz się i zrelaksujesz podczas pięknego rytuału jakim jest szczotkowanie.

Zapraszam Cię do obserwowania nas na Instagramie: @mrs.brush.sklep oraz na Facebooku : MrsBrushSklep.